Цензор.НЕТ

29.12.18 16:38

Американська компанія розглядає можливість інвестування мільярдів доларів у ГТС України, - Коболєв

За словами глави НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва, він веде переговори з декількома великими компаніями, які зацікавлені інвестувати у ГТС України. Коболєв зазначив, що представників "Нафтогазу" не запрошували на засідання робочої групи, створеної Кабміном для пошуку партнера для оператора української ГТС.

Американська компанія розглядає можливість інвестування мільярдів доларів у ГТС України, - Коболєв

Глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв в інтерв'ю "Радіо НВ" розповів про американську компанію, яка розглядає можливість інвестувати мільярди доларів США в газотранспортну систему (ГТС) України, передає Цензор.НЕТ.

"Я веду зараз переговори з декількома великими компаніями, і вони зацікавлені (інвестувати у ГТС України. - Ред.). Вони реально хочуть це робити. Я не можу називати їх, це конфіденційно, але є компанія, яка розглядає можливість інвестування в українську ГТС мільярдів доларів США. Це американська компанія", - зазначив він.

За словами Коболєва, йдеться не про вертикально інтегровані холдинги, а про компанії, які займаються виключно транспортуванням газу.

Глава "Нафтогазу" сказав також, що представників НАК не запрошували на засідання робочої групи, створеної Кабміном для пошуку партнера для оператора української ГТС. На його думку, потенційним партнерам потрібно відразу повідомити, за якими критеріями відбуватиметься відбір.

"Це дуже просто, але дуже важливо, бо без критеріїв жодна компанія, яка адекватна і розуміє процес, не прийде. Не розуміючи правил гри, нормальні люди грати не сідають", - підкреслив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики