Цензор.НЕТ

29.12.18 18:20

Плюс воєнного стану був у хороших тактичних навчаннях, - Аваков

Воєнний стан у низці областей України був виправданим із позиції проведення хороших тактичних навчань, але це не був повноцінний тренінг, вважає міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Плюс воєнного стану був у хороших тактичних навчаннях, - Аваков

Як повідомляє Цензор.НЕТ, в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" міністр повідомив, що за час дії воєнного стану не впустили на територію України 1616 громадянам РФ. "Натомість Росія нам відповіла поверненням 351 українського громадянина", - сказав глава МВС.

Відповідаючи на запитання про те, чи виправдано введення воєнного стану, А.Аваков сказав: "Реальний плюс - це були хороші тактичні навчання. З цієї позиції воєнний стан був виправданим".

За його словами, у МВС за цей час було відпрацьовано чіткий алгоритм взаємодії всіх служб і підрозділів у режимі надзвичайної ситуації. Міністр зазначив, що було проведено масштабні штабні навчання з переведення Єдиної державної системи цивільного захисту з режиму функціонування у мирний час у режим надзвичайного стану, а також великі навчання всіх підрозділів МВС із відпрацюванням всіх можливих надзвичайних ситуацій.

"Проте це був не зовсім повноцінний тренінг: не було введено ставку верховного головнокомандувача, не ввели військових адміністрацій, не було прямого підпорядкування жодної зі служб військовій владі. Загалом це був сурогат воєнного стану", - зазначив міністр.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану прийнято у зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці.

26 грудня воєнний стан у низці областей України завершився.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики