Цензор.НЕТ

30.12.18 18:53

Шестикласниця померла на новорічному ранку на Тернопільщині

Причина смерті дівчинки - гостра серцева недостатність. У школярки не було ні хронічних захворювань, ні протипоказань для занять фізкультурою.

Шестикласниця померла на новорічному ранку на Тернопільщині

Про смерть дівчинки стало відомо з повідомлення у Facebook депутата Бучанської міськради Анатолія Дубини, інформує Цензор.НЕТ. Пізніше інформацію підтвердили в поліції Тернопільської області.

Трагедія сталася 28 грудня у селі Бариш Бучацького району.

"Коли запросили охочих на сцену, Даша виявила бажання і, вийшовши на сцену, відразу втратила свідомість. Учитель і один із батьків винесли Дашу з приміщення на свіже повітря. Надавали допомогу шкільна медсестра і медсестра з педіатричного центру, робили все можливе. Не гаючи часу, автомобілем сільської швидкої допомоги в супроводі шкільної медсестри та заступника директора з виховної роботи відвезли Дашу на зустріч районній швидкій, з якою зустрілися на початку села", - йдеться в повідомленні.

За даними депутата, наступного дня після смерті дівчинки на роботу терміново викликали її педіатра та сімейного лікаря. За результатами перевірки амбулаторної картки дитини з'ясувалося, що школярка не страждала хронічними захворюваннями і не мала протипоказань для занять фізкультурою.

Судово-медична експертиза дійшла висновку, що причиною смерті дівчинки стала гостра серцева недостатність.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики