Цензор.НЕТ

31.12.18 00:03

Кілька громад у Вінницькій та Хмельницькій областях перейшли з УПЦ МП до Православної церкви України

Одна громада у Вінницькій і дві у Хмельницькій області перейшли з УПЦ Московського патріархату до Православної церкви України (ПЦУ).

Кілька громад у Вінницькій та Хмельницькій областях перейшли з УПЦ МП до Православної церкви України

Як повідомляє прес-служба Вінницької єпархії ПЦУ, громада селища Непедівка Козятинського району ухвалила рішення про перехід 30 грудня під час зборів, пише Цензор.НЕТ.

"Після обговорення та обміну думками відбулося голосування. Всі парафіяни разом із настоятелем протоієреєм Віктором Боднарем одноголосно обрали помісну Православну церкву України", - йдеться в повідомленні.

Також колишній митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський УПЦ КП Антоній Махота написав у Facebook, що до ПЦУ перейшли дві громади селища Бокієвка Волочиського району Хмельницької області.

"Священиком своїм вирішили залишити протоієрея Володимира Биха, багаторічного священика Київського патріархату. Священик МП село покинув і передав ключі від храму об'єднаній громаді", - повідомив він.

Кілька громад у Вінницькій та Хмельницькій областях перейшли з УПЦ МП до Православної церкви України 01

Нагадаємо, 15 грудня на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

З 15 грудня почався перехід парафій УПЦ КП у ПЦУ. В інтернеті навіть створили інтерактивну карту таких переходів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики