Цензор.НЕТ

31.12.18 11:47

У 2019 проросійські сили вдаватимуться до спроб змінити зовнішньополітичний курс України, - Гопко

Скориставшись із виборів в Україні в 2019 році, проросійські сили спробують змінити зовнішньополітичний курс України.

У 2019 проросійські сили вдаватимуться до спроб змінити зовнішньополітичний курс України, - Гопко

Про це депутат Верховної Ради України, голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко сказала в інтерв'ю LB.ua, передає Цензор.НЕТ.

"Щодо перспективи членства і в ЄС і в НАТО - наша дипломатія і взагалі держава буде проходити тест на здатність відстояти державну незалежність, бути суб’єктом на міжнародній арені - адже у 2019 році багато кому захочеться через можливість приходу проросійських сил здійснити реванш і почати хитати зовнішньополітичний курс", - сказала Гопко.

За її словами, хоча більшість українців сьогодні підтримує вступ до ЄС і НАТО, деяке зростання підтримки позаблоковості є наслідком діяльності прокремлівських медіа в Україні.

"У нас суспільство страждає політичною амнезією і забуває, що позаблоковість не врятувала Україну від російських танків, від зелених чоловічків і не врятує в майбутньому. І те, що робили деякі наші попередні президенти з прем’єрами - намагалися йти в Європу паралельно з Росією, така шизофренія ні до чого доброго не приводить", - додала депутат.

Гопко вважає, що Україна мусить зміцнити свою суб'єктність на міжнародній арені, зокрема, стаючи більш прагматичною, "і розуміти, що з жертви ми стали контрибутором європейської безпеки на східному фланзі НАТО, захищаючи їхні території".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики