Цензор.НЕТ

31.12.18 14:11

ЗСУ посилюють охорону складів боєприпасів на період свят, - Міноборони

У Збройних силах України на період Новорічних і Різдвяних свят визначили алгоритм дій для першочергового посилення створених угруповань військ у разі загострення обстановки в зоні проведення Операції Об'єднаних сил, а також посилено охорону складів.

Про це в коментарі УКРІНФОРМу повідомили в прес-службі Міноборони, передає Цензор.НЕТ.

"Створено резерви для посилення сил і засобів, які залучені до охорони складів, місць зберігання боєприпасів та інших матеріальних засобів, у тому числі в районі проведення ООС", - заявили в МОУ.

Зазначається, що з метою забезпечення проведення Новорічних та Різдвяних свят, у Збройних силах України: визначено склад та уточнено терміни готовності резервів, сил і засобів, призначених для першочергового посилення створених угруповань військ в разі загострення обстановки. "Визначено склад сил і засобів, які залучаються до бойового чергування з протиповітряної оборони та інших визначених завдань", - повідомили в міністерстві.

Крім того, погоджено склад чергових змін, які залучаються до виконання завдань на пунктах управління Збройних сил, та посилено охорону складів і місць зберігання боєприпасів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики