Цензор.НЕТ

01.01.19 10:10

Найважче вже минуло, і найгірше теж вже позаду, - Порошенко привітав українців із Новим роком. ВIДЕО

Президент Петро Порошенко у своєму новорічному зверненні заявив, що найважче в Україні вже минуло.

"Дорогі українці! Найважче вже минуло, і найгірше теж уже позаду. Попереду поступове зростання економіки і відновлення рівня життя. Це результат нашої спільної праці. Головне у передвиборчій гонитві - не затоптати паростки розвитку, пророщені ціною великих жертв і колосальних зусиль кожного з вас. І тоді ми точно переможемо. Бажаю усім щасливого Нового року, щоб наша доля нас не цуралась", - заявив Президент України, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу АП.

"Ще мить - і літопис 2018 року ляже в архів української історії. А місце там для нього особливе. Воно поруч із 1991 роком, коли було проголошено нашу державну самостійність. 15 грудня тут, у Святій Софії, відбувся Об'єднавчий собор, і тисячі людей, які зібралися на площі, не соромились сліз. Це були сльози радості: народилася нарешті Автокефальна православна церква України, визнана світовим православ'ям. Боротьба за незалежність нашої церкви тривала сотні років і завершилася успіхом лишетепер. Це – справжнє диво!  Це - знак Божий, що у нас, українців, все буде добре", - йдеться у новорічному зверненні Президента України.

Новий 2019 рік також має історичне значення, акцентував Президент. "2019 рік - це сторіччя Акту злуки. Сторіччя нашої соборності", - нагадав Порошенко.

Президент також заявив, що "ми нічого не прагнемо більше, ніж миру, і ніхто не прагне миру більше, ніж ми". Він пообіцяв жителям окупованих територій, що вони повернуться до складу України.

"Я звертаюся до мільйонів співвітчизників у Криму і по той бік Донбасу. Ми обов’язково повернемося до вас з миром, якою б довгою не була дорога. Наша сім’я неодмінно возз’єднається за одним столом, за яким Новий рік зустрічають за київським часом", - пообіцяв Порошенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики