Цензор.НЕТ

01.01.19 16:19

Проросійські кандидати на виборах намагаються консолідуватися в єдину п'яту колону, - Порошенко

Президент Петро Порошенко вважає, що в умовах виборів очевидна загроза реваншу проросійських сил - як відвертих, так і латентних.

Проросійські кандидати на виборах намагаються консолідуватися в єдину п'яту колону, - Порошенко

Про це заявив український Президент Петро Порошенко в колонці, опублікованій 1 січня на сайті "Нового времени", інформує Цензор.НЕТ.

"Складну головоломку доводиться розв'язувати в умовах виборів. Ми живемо в такий час, коли вибори повсюдно стають випробуванням для демократії. Нам же складніше, ніж іншим: триває війна. Очевидна загроза реваншу проросійських сил, як відвертих, так і латентних. Уже можна спостерігати спроби проросійських кандидатів консолідуватися в єдину п'яту колону", - заявив він.

За словами Порошенка, "ще одна небезпека - навала солодкоголосих популістів різних політичних забарвлень".

"Стартував аукціон обіцянок: одні кричать, що вдвічі знизять ціну на газ, інші перекрикують, що вчетверо, ще хтось, напевно, готовий заприсягтися, що зможе поставляти енергоносії безкоштовно", - зазначив він.

Президент підкреслив, що "завдання ж влади - міцно тримати геополітичний штурвал, поки Україна пройде вузьку протоку між Сциллою реваншизму і Харибдою популізму".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики