Цензор.НЕТ

02.01.19 16:31

Пішохідний пункт пропуску "Долгобичув-Угринів" на кордоні з Польщею припинив роботу

Пілотний проект обслуговування пішохідного руху на кордоні між Польщею та Україною в прикордонному пункті пропуску "Долгобичув-Угринів" зачинився в понеділок, 31 грудня 2018 року.

Пішохідний пункт пропуску "Долгобичув-Угринів" на кордоні з Польщею припинив роботу

Про це з посиланням на "Польське радіо" повідомляє "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

Прес-секретар Люблінського воєводи Марек Вечежак зазначає, що проект був тимчасовим і відновлення роботи пункту пропуску у 2019 році не варто очікувати не слід, оскільки він не відповідає необхідним технічним вимогам.

"Таким є рішення, між іншим, головного коменданта прикордонної служби, який звернув увагу, що цей пішохідний перехід не цілком відповідає технічним умовам митного оформлення пішохідного руху, виникає чимало загроз. А що буде далі? Воєвода подасть клопотання до державного бюджету лише на 2020 рік, зараз клопотання відхилено, і проект не буде реалізовано. 

Клопотання стосуватиметься поліпшення інфраструктури в цьому контрольно-пропускному пункті, щоб було можна відновити пішохідний рух", - зазначив Вечежак.

За даними видання, протягом доби кордон у пункті пропуску "Долгобичув-Угринів" перетинало близько 3,5 тис. осіб, зокрема пішки або на велосипеді близько 850 осіб. Завданням пілотного проекту було зменшити рух на сусідніх автомобільних КПП з Україною в Гребенному (з українського боку - Рава-Руська) та Зосіне (з українського боку - Устилуг).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики