Цензор.НЕТ

03.01.19 15:05

"Це однозначно не буде Муженко. Його потрібно вигнати давно", - Садовий про кандидатів на посаду глави Генштабу в разі перемоги на виборах

Віктор Муженко не буде керівником Генштабу в разі перемоги на президентських виборах Андрія Садового.

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, про це заявив Садовий на брифінгу після з'їзду "Самопомочі", який висунув його кандидатом в Президенти України.

"Це однозначно не буде Муженко. Його потрібно було вигнати давно. Одна з найбільших помилок Порошенка - то, що він з Генштабу забрав Куцина, який на початку війни будував якісну оборону. Потім ми отримали всі проблеми - Іловайськ, Дебальцеве і так далі. Сьогодні є багато хороших військових, але вони всі служать, тому конкретні прізвища я поки озвучувати не буду", - сказав він, відповідаючи на питання, чи має він як потенційний головнокомандувач кандидатури на пост глави Генштабу.

Говорячи про, те як бачить переговори з Путіним, Садовій сказав: "Наскільки я знаю, Путін іноді дотримується слова. Я не знаю, які у нього були переговори з Порошенком, але вигравши вибори, я зберу всю інформацію, і це однозначно буде пряма і дуже жорстка розмова".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики