Цензор.НЕТ

04.01.19 16:34

Верховний суд визнав незаконними постанови Кабміну про перевірки переселенців для отримання соцвиплат

Касаційний адмінсуд Верховного Суду визнав незаконними дві постанови Кабміну, що стосуються перевірки наявності переселенців за зареєстрованим місцем перебування для отримання виплат.

Верховний суд визнав незаконними постанови Кабміну про перевірки переселенців для отримання соцвиплат

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в постанові суду № 826/12123/16.

Колегія суддів Верховного суду вважає, що суд першої інстанції, з яким погодився суд апеляційної інстанції, дійшов правильного висновку, що положення пунктів 7, 8, 9, 13 "Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам" і "Порядок здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їхнього фактичного проживання/перебування", затверджені постановою Кабміну від 8 червня 2016 №365 та абзац 10 пункту 1 постанови Кабміну "Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам" від 5 листопада 2014 №637, слід визнати недійсними, оскільки вони не відповідають правовим актам вищої юридичної сили.

"Касаційна скарга не містить належних та обґрунтованих доводів, які б спростовували наведений висновок суду. У ній також не вказані інші міркування, що не були предметом перевірки апеляційного суду і щодо яких не наведено мотиви відхилення такого аргументу", - йдеться в постанові.

Постанова набирає законної сили з дня її ухвалення, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики