Цензор.НЕТ

04.01.19 19:00

Податківці викрили інтернет-магазин, який торгував електронікою й ухилявся від сплати 4 млн грн податків

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м.Києві під процесуальним керівництвом прокуратури м.Києва викрили столичну компанію, яка ухилялася від сплати податків від продажу техніки й аксесуарів.

Податківці викрили інтернет-магазин, який торгував електронікою й ухилявся від сплати 4 млн грн податків

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України було встановлено, що посадові особи підприємства, що здійснює роздрібну торгівлю електронною технікою й аксесуарами до неї, створили інтернет-магазин, через який здійснювали реалізацію товарів імпортного та вітчизняного виробництва.

При цьому операції з продажу в бухгалтерському та податковому обліку підприємства не відображалися, а оформлялися від імені підконтрольних фізичних осіб-підприємців, що призвело до ухилення від сплати понад 4 млн грн податків.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісному і складському приміщеннях, вилучено 285 тис. грн неврахованої готівки, фінансово-господарські документи, чорнові записи, а також побутову, офісну, комп'ютерну техніку, аксесуари для мобільних телефонів і інші товари без документів, що підтверджують їхнє походження, орієнтовною вартістю понад 1 млн грн, на які судом накладено арешт.

Розслідування триває.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики