Цензор.НЕТ

05.01.19 12:52

Необхідно законодавчо врегулювати питання переходу парафій Московського патріархату в ПЦУ, - Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій сподівається, що вже в січні буде законодавчо врегульовано питання переходу парафій Московського патріархату в Православну церкву України (ПЦУ).

Необхідно законодавчо врегулювати питання переходу парафій Московського патріархату в ПЦУ, - Парубій

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив у коментарі телеканалу "Прямий".

"Як голова Верховної Ради я впевнений і знаю, що необхідно законодавчо прописати і дати можливість юридично правильним переходам. Говорили з багатьма священиками. На жаль, є просто юридичні моменти: як це має відбуватися, яким голосуванням (громад), який має бути кворум" , - сказав Парубій

Голова Верховної Ради передбачає, що найближчого сесійного тижня він винесе відповідний законопроект на голосування в сесійний зал.

"Щоб ми змогли впорядкувати і дати чіткі юридичні процедури переходу церков Московського патріархату в Українську православну помісну церкву", - зазначив він.

Парубій наголосив, що профільний парламентський комітет уже схвалив відповідний законопроект і він сподівається, що документ буде проголосований у січні.

Як повідомлялося, закон, який зобов'язує Українську православну церкву (Московського патріархату) у своїй назві вказати належність до Російської православної церкви (РПЦ), набув чинності 27 грудня 2018 року. Цей документ Верховна Рада ухвалила 20 грудня, його підтримали 240 народних депутатів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики