Наші єдність і віра провели нас крізь усі пастки і підступні задуми недругів, - Порошенко про Томос

7200 453
Наші єдність і віра провели нас крізь усі пастки і підступні задуми недругів, - Порошенко про Томос

Президент Петро Порошенко переконаний, що пройти всі випробування та підступні задуми ворогів на шляху до створення незалежної Православної церкви України вдалося завдяки єдності та вірі українців.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Наші єдність, сила і віра, а також мудрість Його Всесвятості Вселенського Патріарха провели нас крізь усі випробування і негаразди, пастки і підступні задуми недругів. І все це дало змогу створити об’єднану незалежну Православну церкву України. Церкву, яка завтра отримає Томос, сьогодні вже підписаний", - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, Вселенський патріарх Варфоломій сьогодні, 5 січня, підписав Томос про автокефалію Православної церкви України.

15 грудня на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

Тоді ж почався перехід парафій УПЦ МП у ПЦУ. В інтернеті навіть створили інтерактивну карту таких переходів. Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що всі віряни в Україні мають добровільно обирати свій релігійний центр.

20 грудня Глава РПЦ Кирил написав листа до предстоятелів православних церков у світі, де виклав своє бачення процесу створення Православної церкви України.

У Стамбулі на урочистостях, пов'язаних з підписанням і врученням Томосу, перебуває українська делегація на чолі з Президентом Петром Порошенком.

Як повідомлялося, 7 січня в Софії Київській відбудеться святкове богослужіння за участю глави держави, де буде продемонстровано Томос. Після літургії Томос перенесуть для загального огляду в трапезний храм Софії Київської (Мала Софія), де кожен зможе його побачити будь-якого дня з 8 години ранку до 18 години вечора.

Топ коментарі
+39 ХутинПуйло fc5220ea
Подія історичного і світового масшатбу! Слава нашому гетьманк Пороху! Слава Україні! Перемога України і поразка свинособак і зрадоботів.
показати весь коментар
05.01.2019 17:30
+32 Харьков Сумской
РПЦ - покойся с миром. Аминь.
показати весь коментар
05.01.2019 17:30
+28 Дэн
Порошенко сделал для Украины больше,чем все предыдущие Президенты вместе взятые,а то,что вата скулит,так это лишнее подтверждение его заслуг.Так держать Петр Алексеевич.
СЛАВА ПРЕЗИДЕНТУ!
показати весь коментар
05.01.2019 17:39