Цензор.НЕТ

06.01.19 12:02

Скоро мою справу передадуть до суду, - Омелян

Адвокати завершують ознайомлюватися з матеріалами справи міністра інфраструктури Володимира Омеляна, в якій ідеться про можливе незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації.

Скоро мою справу передадуть до суду, - Омелян

"Справа на стадії ознайомлення. Думаю, що незабаром, після того як адвокати завершать ознайомлення з усіма матеріалами, справа буде передана до суду. Доступ до матеріалів дали у другій половині листопада", - сказав Омелян, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Він стверджує, що попросив адвокатів не затягувати справу.

"Там 30 томів, ми зараз завершуємо ознайомлюватися. Я не тисну, вважаю, що адвокати фахові люди. Зі свого боку я лише попросив, щоб не було жодних затягувань", - зазначив міністр.

Нагадаємо, 13 вересня співробітники НАБУ вручили міністру інфраструктури Омеляну підозру за "незаконне збагачення" десять років тому, "користування або придбання" машини для брата і недекларування проживання в будинку впродовж двох тижнів 2016 року.

Сам міністр заявив про співпрацю керівництва Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) з українськими політиками і намір подати на НАБУ в суд. Він категорично відкинув корупційні звинувачення на свою адресу і заявив, що не подаватиме у відставку.

Зі свого боку, в НАБУ назвали заяви міністра Омеляна про висунуту йому підозру "маніпуляцією фактами".

14 серпня, Солом'янський районний суд міста Києва вирішив відпустити міністра інфраструктури України Володимира Омеляна на поруки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики