Цензор.НЕТ

06.01.19 17:42

Офіційний переклад Томосу затвердили і вже надрукували, - Зубко

Офіційний переклад Томосу про автокефалію Православної церкви України затвердили і надрукували, повідомив віце-прем'єр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

Офіційний переклад Томосу затвердили і вже надрукували, - Зубко

Він зазначив, що українці 7 січня зможуть ознайомитися з офіційним текстом документа, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Офіційний переклад Томосу вже вчора надрукували, його затвердили", - розповів віце-прем'єр.

Зубко назвав Томос "публічним історичним документом, який визначає повноваження Православної церкви України, взаємини зі Вселенським патріархатом і світовим православ'ям".

15 грудня на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

Тоді ж почався перехід парафій УПЦ МП у ПЦУ. В інтернеті навіть створили інтерактивну карту таких переходів. Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що всі віряни в Україні мають добровільно обирати свій релігійний центр.

6 січня Епіфанію вручили Томос про автокефалію української церкви.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики