Цензор.НЕТ

08.01.19 08:36

Влада Франції посилює покарання за несанкціоновані мітинги та акції

Прем'єр-міністр Франції Едуард Філіп оголосив про плани покарати людей, які проводять несанкціоновані акції протестів так званих жовтих жилетів.

Влада Франції посилює покарання за несанкціоновані мітинги та акції

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє BBC.

Так, після жорстких зіткнень демонстрантів і поліції на акції "жовтих жилетів" влада Франції заявила про плани посилити покарання за несанкціоновані акції.

"Ми маємо покарати тих, хто порушує закон", - сказав прем'єр.

Таке рішення Філіп пояснив необхідністю відповіді "на насильницькі" дії учасників акцій.

"Нам потрібно зберегти право на демонстрації у Франції, і ми маємо покарати тих, хто порушує закон", - сказав глава уряду.

Виступаючи на французькому телеканалі TF1, прем'єр-міністр Філіп сказав, що уряд підтримає "новий закон, який передбачає покарання тих, хто не дотримується вимоги оголосити протести, тих, хто бере участь у несанкціонованих демонстраціях, і тих, хто прибуває на демонстрації в масках".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 29 грудня в Парижі співробітники правоохоронних органів застосували сльозогінний газ проти активістів "жовтих жилетів". Пізніше заарештували одного з організаторів протестів "жовтих жилетів" Еріка Друе.

Раніше, 18 грудня, учасники руху "жовтих жилетів" захопили пункти оплати за проїзд французькими автомагістралями та підпалили їх.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики