Цензор.НЕТ

08.01.19 09:35

Тарифи на гарячу і холодну воду в Києві планують підвищити

Національна комісія з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) має намір підвищити чинні тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення для ЗАТ "АК "Київводоканал".

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби "Київводоканалу".

Повідомляється, що в головному офісі "Київводоканалу" відбулося відкрите обговорення проектів постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) зі встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для ЗАТ "АК "Київводоканал".

Зазначається, що 21 грудня 2018 року на засіданні НКРЕКП були прийняті проекти постанов щодо зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

"Таким чином, НКРЕКП має намір здійснити зміну чинних тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для ЗАТ" АК "Київводоканал", а саме:

- тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів Києва становитиме 20,832 грн (в т. Ч ПДВ 3,472 грн) за 1 куб. м;

- тариф на послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) складе 22,212 грн (в т. ч. ПДВ 3,702 грн) за 1 куб. м.", - зауважили в" Київводоканалі ".

Дати початку дії нових постанов НКРЕКП не уточнюються.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики