Цензор.НЕТ

08.01.19 09:43

Затонуле біля берегів Туреччини судно раніше заходило в окупований Крим, - журналіст Клименко

Вантажне судно VOLGO BALT 214, яке 7 січня затонуло в Чорному морі біля берегів Туреччини, у 2014-2015 роках заходило в порти окупованого Криму.

Про це у Facebook повідомив глава наглядової ради громадської організації "Майдан закордонних справ", головний редактор Black Sea News Андрій Клименко, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні вранці в умовах сильного шторму на шляху з порту Азов (РФ) до Порту Самсун (Туреччина) затонув черговий фігурант "Кримського чорного списку" VOLGO BALT 214 с азербайджансько-українським екіпажем... Заходив до окупованої Керчі та Феодосії в 2014-15. Половина екіпажу загинула. Ну скільки ж разів можна казати морякам - перевіряйте кримських порушників, бо вони тонуть один за одним, бо це судна, яких власникам не шкода", - написав Клименко.

Згідно з інформацією на сайті Marine Traffic, 5 січня розташування судна було зафіксовано в Керченській протоці. Відтоді даних про суховантаж не було.

Затонуле біля берегів Туреччини судно раніше заходило в окупований Крим, - журналіст Клименко 01
Затонуле біля берегів Туреччини судно раніше заходило в окупований Крим, - журналіст Клименко 02
Затонуле біля берегів Туреччини судно раніше заходило в окупований Крим, - журналіст Клименко 03
Затонуле біля берегів Туреччини судно раніше заходило в окупований Крим, - журналіст Клименко 04
Затонуле біля берегів Туреччини судно раніше заходило в окупований Крим, - журналіст Клименко 05

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, в Чорному морі біля берегів Туреччини затонуло вантажне судно: загинули чотири українці.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики