Цензор.НЕТ

08.01.19 16:34

4 офіцери пиячили під час навчань у військовій частині на Чернігівщині, - військова прокуратура

Прокуратура просить суд оштрафувати 4 офіцерів через вживання алкоголю під час військових навчань у селищі Гончарівське Чернігівської області.

4 офіцери пиячили під час навчань у військовій частині на Чернігівщині, - військова прокуратура

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Військової прокуратури Центрального регіону, передає Цензор.НЕТ.

"На початку 2019 року військова прокуратура Чернігівського гарнізону Центрального регіону України викрила 4 офіцерів у вживанні алкоголю і перебуванні на військовій службі у стані сп'яніння", - сказано в ньому.

Так, 4 січня у військовій частині, дислокованій у селищі Гончарівське Чернігівської області, виявлено заступника начальника штабу військової частини, командира і заступника командира танкової роти і командира взводу, які перебували в стані алкогольного сп'яніння.

Згадані офіцери, будучи керівниками під час навчань на полігоні, мали особисто контролювати дисципліну підлеглих військовослужбовців.

Таке ж порушення порядку несення військової служби могло призвести до надзвичайних ситуацій з особовим складом і виникнення інших ризиків.

У зв'язку з викладеним щодо кожного із зазначених офіцерів окремо складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення.

Крім того, офіцери військової прокуратури виявили факт зловживання службовим становищем командиром військової частини, дислокованої в Житомирській області.

Встановлено, що підполковник незаконно віддав наказ допустити на технічну територію підпорядкованої йому військової частини, де зберігаються боєприпаси, цивільний транспортний засіб без передбаченого пропускного режиму.

За це командира згаданої військової частини суд визнав винним і оштрафував на 2 465 гривень.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики