Цензор.НЕТ

08.01.19 22:45

Розгляд справи капітана "Норд" Горбенка призначено на 10 січня

Оболонський районний суд Києва продовжить розгляд справи про порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію і виїзду з неї капітаном судна "Норд" Володимиром Горбенком.

Розгляд справи капітана "Норд" Горбенка призначено на 10 січня

Така інформація міститься на сторінці суду, інформує Цензор.НЕТ.

Судове засідання призначено на 16:30 у четвер, 10 січня. Справу розглядатиме суддя Сергій Родіонов.

Розгляд справи капітана Норд Горбенка призначено на 10 січня 02

Нагадаємо, Прикордонна служба України 25 березня затримала в акваторії Азовського моря риболовецьке судно під прапором Росії. Під час перевірки з'ясувалося, що судно відвідувало Крим, порушуючи українське законодавство.

4 квітня капітана заарештованого судна Володимира Горбенка, який є громадянином України, доставили в Херсон для обрання йому запобіжного заходу. Йому інкримінують ч. 2 ст. 332-1 Кримінального кодексу України ("порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї"). 6 квітня Херсонський міський суд взяв під варту капітана судна Володимира Горбенка. Пізніше за нього внесли заставу - 35 тис. 240 грн. 10 квітня його звільнили з-під арешту. Йому забороняли відвідувати Крим.

30 жовтня ТАСС, посилаючись на прес-службу уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової, повідомило про нібито обмін сімох російських моряків судна "Норд" на сімох українських моряків судна "ЯМК-0041"

Повідомлялося, що капітан "Норд" в Крим не повертався через відкриту українськими правоохоронцями кримінальну справу проти нього.

Прокуратура Автономної Республіки Крим передала заарештоване кримське судно "Норд" Національному агентству з повернення активів, отриманих від корупційних та інших злочинів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики