Цензор.НЕТ

09.01.19 08:13

Зараз у виробництві перебуває 19 патріотичних телесеріалів. Від середини року вони почнуть виходити на екрани, - Нищук

Міністр культури України Євген Нищук заявив про те, що зараз в Україні триває зйомка 19 телевізійних патріотичних серіалів.

Зараз у виробництві перебуває 19 патріотичних телесеріалів. Від середини року вони почнуть виходити на екрани, - Нищук

Як передає Цензор.НЕТ, про це він розповів в інтерв'ю на телеканалі "Прямий".

"Насправді той закон, який теж мав великі дискусії, я зараз підтверджую, що до певної міри дуже обережно підходили до нього. Але він дав результат. Я маю на увазі квоти на телебаченні для української пісні, для української музики, а тепер взагалі для українського контенту, зокрема і телевізійних серіалів, які зараз почали вироблятися. Саме через Міністерство культури за програмою патріотичного спрямування пройшло 69 проектів, серед них 19 телевізійних серіалів, які зараз в процесі виробництва. І вже десь від середини цього року будуть виходити на телеекрани", - сказав міністр.

Також Нищук зазначив, що ці проекти наштовхнулися на критику.

"Але ми наразилися на певну критику: а чому, мовляв, держава має інвестувати в комерційні телеканали. Так, ми пішли вперше на те, що 50% ми інвестуємо у створення телевізійного серіалу - чи документального, чи художнього, чи анімаційного - для того, щоб змінити картинку на телевізійних екранах, щоб з’явилися не про "російських ментів" фільми, а про нашу історію, без будь-якої пропаганди, без будь-якої цензури. Фільми на різну тематику... Обмежень жодних. Але саме повний цикл українського виробництва та з українськими акторами в головних ролях", - розповів він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики