Цензор.НЕТ

09.01.19 13:38

Командування російсько-окупаційних військ на Донбасі накачує найманців психотропами, завезеними з РФ, - ГУР

Командування російсько-окупаційних військ вживає нестандартні заходи щодо підвищення рівня бойової готовності та морально-психологічного стану військовослужбовців з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

Командування російсько-окупаційних військ на Донбасі накачує найманців психотропами, завезеними з РФ, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це повідомляє ГУР.

За даними української розвідки, з початку січня в підрозділи, які перебувають на передових позиціях, з території РФ завезені значні запаси медикаментів психотропного типу.

"Застосування зазначених препаратів впливає на нервову систему людини, збільшує витривалість за надмірних фізичних навантажень і пригнічує відчуття страху. В той же час, щоб уникнути витоку інформації про використання психотропних речовин, поширюється інформація про застосування спеціальних вітамінних комплексів для профілактики грипу та гострих респіраторних захворювань", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що частина з цих "медикаментозних засобів" видається тільки особовому складу передових підрозділів, що спонукає певну кількість російських військовослужбовців відмовлятися від чергової ротації і залишатися на передовій понад встановлені строки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики