Цензор.НЕТ

09.01.19 17:21

Злочинну групу, що вкрала з карткових рахунків громадян півмільйона гривень, затримано в Дніпрі, - кіберполіція. ФОТО

У Дніпрі співробітники кіберполіції викрили групу осіб, які за допомогою спеціального обладнання крали гроші з карткових рахунків громадян.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

Злочинну групу, що вкрала з карткових рахунків громадян півмільйона гривень, затримано в Дніпрі, - кіберполіція 01

До складу групи входило троє жителів Дніпра. Організатором групи виявився 26-річний місцевий житель, який залучив до злочинної діяльності двох спільників - 27 і 30 років, один з яких був правоохоронцем.

Зловмисники тимчасово працевлаштувалися в закладах харчування і роздрібної торгівлі на території Дніпропетровської області. Маючи доступ до POS-терміналів, якими розраховували клієнтів, спільники приховано встановлювали пристрій для зчитування інформації з банківських карток (скімер). З його допомогою зловмисникам вдавалося незаконно копіювати інформацію з клієнтської картки.

Злочинну групу, що вкрала з карткових рахунків громадян півмільйона гривень, затримано в Дніпрі, - кіберполіція 02

З використанням комп'ютерної техніки та спеціалізованих приладів, зловмисники записували отриману банківську інформацію на підконтрольні пластикові картки. Після виготовлення дубліката картки, вони знімали гроші з рахунків потерпілих у банкоматах міста Дніпро. Для того, щоб ускладнити ідентифікацію, учасники групи використовували маски та одяг, яка максимально закривала обличчя.

Правоохоронці провели 11 санкціонованих обшуків. За їх результатами вилучено скімінговий пристрій, комп'ютерну техніку та скомпрометовані картки. Вилучена техніка направлена ​​на експертизу.

Злочинну групу, що вкрала з карткових рахунків громадян півмільйона гривень, затримано в Дніпрі, - кіберполіція 03

Двом учасникам групи вже оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка) та ч. 2 ст. 200 (Незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення) КК України. Вирішується питання про оголошення підозри третьому учаснику злочинної групи. Спільникам загрожує до 8 років ув'язнення.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики