Цензор.НЕТ

10.01.19 19:34

"Не збираюся припиняти ні творчу діяльність, ні громадську", - Сенцов

Перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко оприлюднила інформацію про отримання листа від українського політв'язня Олега Сенцова.

"Не збираюся припиняти ні творчу діяльність, ні громадську", - Сенцов

Як передає Цензор.НЕТ, про це вона написала в Фейсбуці.

Геращенко зазначила: "Отримала листа від Олега Сенцова. Ключові слова для українців і світу : "Я не збираюся падати духом чи тим більше, журитися - не дочекаються!.... Загалом, я не збираюся припиняти ні творчу діяльність, ні громадську".

Олег пише, що продовжує багато працювати , наприкінці грудня 2018 закінчив новий роман . Чекає, що цього року вийде в світ збірка його оповідань, роман і розпочнуться зйомки кіно чи театральна постановка за його сценарієм".

Вона продовжила: "Коли читаєш такої сили листа, написаного 30 грудня 2018, у в‘язниці, отриманого після проходження тюремної цензури тільки зараз, вчергове дивуєшся мужності Олега й налаштованості на позитив, попри всі важкі обставини. Цей лист стимулює працювати далі, не опускати руки. Не маємо права. Українці в тюрмах РФ показують нам сильний приклад".

"Принагідно дякую всім тим друзям і фб-спільноті, хто підтримали ініціативу написати листи політв‘язням Кремля. Спрдіваюся, ці теплі слова від багатьох людей були важливими для наших у неволі. Просимо Господа допомогти нам звільнити всіх наших - і з тюрем РФ, і з окупованих територій", - резюмувала Геращенко.

Не збираюся припиняти ні творчу діяльність, ні громадську, - Сенцов 01

Нагадуємо, українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка затримали в Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили в підготовці терактів, Кольченка засудили до 10 років позбавлення волі, а Сенцова - до 20.

14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів.

5 жовтня Сенцов заявив про припинення голодування з наступного дня. Він зазначив, що в разі продовження до нього застосували б примусове годування через його критичний стан.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики