Цензор.НЕТ

10.01.19 23:02

Клімкін і спікер Сеймаса Литви Пранцкєтіс обговорили продовження санкційного тиску на Росію

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся зі спікером Сеймаса Литовської Республіки Вікторасом Пранцкєтісом під час якої були обговорені питання двостороннього співробітництва та комплекс питань міжнародного порядку денного.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"10 січня 2019 року в ході робочого візиту до Литви міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч зі спікером Сеймаса Литовської Республіки Вікторасом Пранцкєтісом, під час якої було обговорено двосторонню взаємодію і комплекс питань міжнародного порядку денного" – йдеться в повідомленні на офіційному сайті МЗС України в четвер увечері.

Сторони обговорили необхідність продовження санкційного тиску на Росію.

"Основний наголос було зроблено на необхідності продовження міжнародною спільнотою підтримки України в її протидії триваючій збройній агресії, а також на важливості збереження протягом 2019 року активного українсько-литовського міжпарламентського діалогу як у дво-, так і багатосторонньому форматах співпраці", - зазначається в повідомленні.

Міністр закордонних справ України і спікер Сеймаса окремо обговорили питання можливого встановлення у м. Вільнюс пам’ятника жертвам Голодомору в Україні 1932-33 років.

Клімкін і спікер Сеймаса Литви Пранцкєтіс обговорили продовження санкційного тиску на Росію 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики