Цензор.НЕТ

11.01.19 08:15

Моряки із затонулого біля берегів Туреччини судна можуть повернутися в Україну 12-13 січня, - посольство

Українські моряки з судна "Волго-Балт", що затонуло біля берегів Туреччини, можуть повернутися в Україну вже 12-13 січня.

Моряки із затонулого біля берегів Туреччини судна можуть повернутися в Україну 12-13 січня, - посольство

Про це в ефірі Громадського повідомив секретар з консульських питань посольства України в Туреччині Борис Ясинський, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, моряки з Анкари поїдуть до Стамбула для врегулювання всіх фінансових питань і відшкодування від страхової компанії. Після вирішення питань зі страховою компанією вони повинні приїхати в Україну.

Тіла трьох загиблих українців також мають транспортувати на батьківщину 12-13 січня. Пошуки тіла четвертого загиблого тривають.

Нагадуємо, зранку 7 січня в Чорному морі під час шторму за 80 км від турецького узбережжя затонуло вантажне судно класу "ріка-море" "Volgo-Balt 214". За даними "Дейлі Сабах", судно під панамським прапором перевозило вугілля з порту Азов (РФ) в порт Самсун (Туреччина).

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга повідомив, що з 13 членів екіпажу затонулого судна 11 були громадянами України. В результаті аварії загинули четверо громадян України. Решта 7 членів екіпажу були доставлені в різні лікарні м.Самсун.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики