Цензор.НЕТ

11.01.19 11:58

Система справді не витримала навантажень. Але ми будемо готові до наступного пікового періоду, - Кравцов про збої в продажу квитків

Збої в роботі електронної системи продажу квитків на залізницю в передноворічні дні пов'язані з тим, що система не витримала посиленого навантаження.

Система справді не витримала навантажень. Але ми будемо готові до наступного пікового періоду, - Кравцов про збої в продажу квитків

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ сказав глава ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

"Був суттєвий збій з боку електронної системи. Вона не витримувала пікових навантажень. Щодо цього були точкові питання ще в літні періоди перевезень. Ми проводили певне вдосконалення, але, коли ми відкрили продаж на зимові святкові дні, система все одно не впоралася. Сьогодні вже понад половину квитків на залізницю продаються онлайн, у попередні роки такого попиту з боку пасажирів не було. Особливо у пікові періоди - на травневі, літні та зимові свята.

Щодо збою по системі оплати - людям, які не отримали квитки, гроші повернули. Через ті збої більше людей почало купувати квитки в касах, і в ті дні ми зіштовхнулися з іншим викликом - була велика кількість людей на вокзалах. У будь-якому разі всіх пасажирів обслужили, всім продали квитки. Ми дуже детально це питання зараз розбираємо і будемо проводити суттєву модернізацію системи.

100-відсотково спрогнозувати, яким чином спрацює система в таких умовах ми не могли. А щодо фахівців, які відповідали за цей напрямок, то проводиться перевірка: чи могли вони передбачити такий обсяг замовлень. Відповідно прийматимемо кадрові рішення", - сказав він.

При цьому Кравцов запевнив, що в наступний піковий період електронна система витримає наплив охочих купити квиток онлайн.

"Ми будемо готові до наступного пікового періоду. Після березня наступні пікові періоди - на травневі свята і на Великдень. І, звісно, літній пік перевезень", - заявив глава відомства.

Нагадаємо, на початку грудня в онлайн-системі придбання квитків "Укрзалізниці" стався масовий збій: попри зняття необхідної суми, документи на проїзд користувачі не отримали.

Повне інтерв'ю з Євгеном Кравцовим читайте ТУТ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики