Цензор.НЕТ

11.01.19 21:59

Продовжувати пільговий режим розмитнення "євроблях" не будуть, - ДФС

Популісти радять власникам авто на єврономерах не поспішати з оформленням, але незабаром за цю послугу доведеться платити повну ставку акцизу.

Продовжувати пільговий режим розмитнення "євроблях" не будуть, - ДФС

Про це в Facebook написав заступник голови Державної фіскальної служби (ДФС) Віктор Кривицький, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Згідно з інформацією, отриманою мною під час робочої зустрічі з главою комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Южаніною Н.П., продовження пільгового періоду не планується", - повідомив Кривицький.

При цьому заступник голови ДФС нагадав, що дія пільгового періоду завершується 22 лютого 2019 року.

"Після 22 лютого 2019 року власники авто платитимуть за оформлення повну ставку акцизу... А вже з травня цього року до порушників митних режимів "транзит" і "тимчасове ввезення" правоохоронці почнуть застосовувати жорсткі фінансові санкції аж до конфіскації транспортного засобу", - підкреслив він.

"Від початку року в зонах митного контролю деяких митниць назбиралася значна кількість автомобілів, власники яких очікують сплати встановлених державою платежів, завершення процедури на митниці і в законному руслі використовувати автомобілі. Проте швидкому процесу заважають дії деяких "популістів", які радять власникам автомобілів не поспішати з митним оформленням, аргументуючи тим, що буде продовжено дію пільгового періоду, змінено тимчасовий порядок митного оформлення транспортних засобів тощо", - зазначив Кривицький.

Нагадаємо, 25 листопада набули чинності закони № 8487 і № 8488 про акцизи на легкові автомобілі, а також про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики