Цензор.НЕТ

11.01.19 22:55

Все ж псевдовчений: декана Теслю, який розповів про "розмови" метеоритів, суд дозволив називати несправжнім служителем науки

Юрій Тесля очолює факультет інформаційних технологій КНУ ім. Тараса Шевченка. Він розповідає студентам про "рефлекси" матерії і про світ, що відрізняється від матеріального.

Все ж псевдовчений: декана Теслю, який розповів про "розмови" метеоритів, суд дозволив називати несправжнім служителем науки

Називати Теслю псевдовченим дозволив Апеляційний суд Києва, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Хмарочос".

Суд проти декана виграла співробітниця Інституту математики НАНУ Ірина Єгорченко. У 2016 році вона, виступаючи з трибуни Верховної Ради, назвала Теслю "відомим псевдовченим".

Тесля подав проти неї позов "за образу честі, гідності і ділової репутації" і зажадав компенсацію моральної шкоди в сумі 50 000 гривень компенсації. У жовтні 2018 Печерський суд виніс рішення на його користь.

Але Єгорченко вирішила оскаржити рішення Печерського суду, і виграла апеляцію.

Цей науковий спір став першим в історії України, який розглядали в залі суду.

Юрій Тесля - автор "теорії несилової взаємодії". Вона будується на припущенні, що "матеріальний світ є продовженням іншого світу, функціонально й емоційно більш значущого". "Метеорит, пролітаючи повз планету, отримує інформацію про те, що його хтось кличе", - говорить Тесля.

В одній із лекцій декан пояснював студентам, що з моменту зародження світу протони не знали, як їм рухатися, але в процесі матерія навчилася "виробляти рефлекси".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики