Цензор.НЕТ

11.01.19 23:02

Надання Томосу про автокефалію для ПЦУ підняло рейтинг Порошенка, - Бекешкіна

Надання томосу про автокефалію для Православної Церкви України вплинуло на рейтинг чинного президента Петра Порошенка, частково підвищивши його.

порошенко

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі Громадського ТБ повідомила Ірина Бекешкіна, директор Фонду "Демократичні ініціативи імені" Кучеріва.

На питання ведучого, чи вплинуло на рейтинг Порошенка надання томосу про автокефалію Української церкви, яке він ініціював, Бекешкіна відповіла: "Томос справді зіграв свою роль: ми з "Центром Разумкова" проводили останнє опитування, польовий етап закінчився 25-го грудня, 28-го ми презентували результати. Події, пов’язані з томосом, були у нашому опитуванні. І в нашому дослідженні рейтинг Порошенка справді підріс на 4%, він вже відірвався за межі статистичної похибки на друге місце. Тобто, цей ефект був".

Вона додала, що іншими важливим питанням є те, як довго рейтинг Порошенка протримається на цьому рівні.

"Я не думаю що він буде знижуватись, але чи буде він зростати? А очевидно, що є необхідність його зростання, тому що зараз рейтинги низькі в усіх, навіть у лідера виборчих перегонів (Юлії Тимошенко, — ред.), у якої я не пам’ятаю, щоб за 3 місяці до виборів були такі низькі рейтинги", — сказала Бекешкіна.

Соціолог наголосила, що для підняття рейтингу Порошенку необхідні інші чинники, окрім Томосу.

"Наскільки Томос впливатиме — це питання відкрите. Потрібні також інші чинники... але виборча кампанія ще не почалась, президент ще не представив свою програму, свої пропозиції, власне, він ще не зареєструвався", — сказала вона.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики