Цензор.НЕТ

12.01.19 13:37

Росія зловживає правом вето в Раді Безпеки ООН, тому Україна виступає за його поетапне скасування, - Єльченко

За словами дипломата, через зловживання Москви Рада Безпеки ООН часто виявляється паралізованою.

Росія зловживає правом вето в Раді Безпеки ООН, тому Україна виступає за його поетапне скасування, - Єльченко

Про це постійний представник України в ООН Володимир Єльченко написав у своїй статті для видання "Дзеркало тижня", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Важливо віднайти активнішу модель участі ООН у вирішенні тих складних викликів, які постали перед Україною в контексті триваючої російської агресії - в політичному, безпековому та гуманітарному вимірах", - зазначив він.

Дипломат переконаний, що в Раді Безпеки ООН має бути більше держав Східної Європи.

"Наша держава також послідовно виступає за поетапне скасування права вето, що особливо нагально в умовах агресії проти України з боку Росії як одного з постійних членів Ради Безпеки", - написав Єльченко.

"Через зловживання РФ правом вето Рада - чи то під час розгляду російсько-українського конфлікту і ситуації навколо збиття малайзійського літака МН17, чи то в питанні Солсбері й ситуації в Сирії - виявляється паралізованою", - підкреслив Єльченко.

Посол додав, що коли постійний член Ради Безпеки є стороною конфлікту, як РФ в Україні, він має бути обмеженим у можливості застосування права вето з питання, в якому він - зацікавлена ​​сторона.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики