"Оборонні запаси" створять у Херсонській області, - розпорядження голови ОДА Гордєєва

4560 70
"Оборонні запаси" створять у Херсонській області, - розпорядження голови ОДА Гордєєва

У прикордонній з анексованим Росією Кримом Херсонській області в кожному районі та у містах обласного значення створять запаси матеріально-технічних засобів, необхідних для оборони території регіону та держави.

Про це йдеться у підписаному і оприлюдненому у січні 2019 року розпорядженні голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва "Про створення запасів матеріально-технічних засобів, необхідних для виконання першочергових заходів щодо оперативного обладнання території держави до оборони"", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Головам районних державних адміністрацій рекомендувати міським головам міст обласного значення: створити на відповідній території в межах виділених фінансових ресурсів запаси матеріально-технічних засобів, необхідних для виконання заходів щодо оперативного обладнання території держави до оборони, забезпечити їх утримання та поповнення за рахунок коштів бюджету, а також інших не заборонених законодавством України джерел", - йдеться у розпорядженні.

Як зазначається в документі, місця розміщення запасів матеріально-технічних засобів на об'єктах, призначених або пристосованих до їх зберігання, повинні бути визначені з урахуванням оперативної доставки таких запасів до можливих зон підготовки території держави до оборони та своєчасного приведення у встановлений ступінь готовності до використання за призначенням.

На підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності, де створюватимуться такі запаси, керівники мають щороку перевіряти наявність, стан якості, умови зберігання матеріально-технічних засобів, та їх готовність до використання.

Топ коментарі
+16 сергей садовский
Стратэги 90 уровня , на линии фронта создавать склады на случай войны "Оборонные запасы" создадут в Херсонской области, - распоряжение главы ОГА Гордеева - Цензор.НЕТ 4487
показати весь коментар
13.01.2019 18:59
+10 Гыг с Вами
не передергивай...там написано на территории области,а не линии фронта "Оборонные запасы" создадут в Херсонской области, - распоряжение главы ОГА Гордеева - Цензор.НЕТ 4186
показати весь коментар
13.01.2019 19:04
+9 Alexandr Slavich
"Оборонные запасы" создадут в Херсонской области, - распоряжение главы ОГА Гордеева - Цензор.НЕТ 1650
показати весь коментар
13.01.2019 19:11