Цензор.НЕТ

14.01.19 12:03

Пашиняна призначено прем'єр-міністром Вірменії

Лідера блоку "Мій крок" Ніколу Пашиняна призначено прем'єр-міністром Вірменії згідно з указом, який сьогодні підписав президент Армен Саркісян

Пашиняна призначено прем'єр-міністром Вірменії

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Новости Армении".

Пашинян після відставки уряду виконував обов'язки прем'єр-міністра.

Нагадаємо, що в квітні 2018 року в Вірменії почалися масові демонстрації проти призначення прем'єр-міністром Сержа Саргсяна, який був президентом з 2008 року. Під тиском вулиці 23 квітня Саргсян пішов у відставку, а в травні прем'єр-міністром обрали Нікола Пашиняна.

Через півроку - 16 жовтня 2018 року Нікол Пашинян пішов у відставку з поста голови уряду. Зробив він це після того, як лідери парламентських партій пообіцяли, що не стануть висувати своїх кандидатів на пост прем'єр-міністра. За Конституцією Вірменії, якщо протягом 14 днів парламент не обере главу уряду, він повинен бути розпущений. Оскільки цього не сталося, так і сталося.

Позачергові вибори до Національних Зборів Вірменії відбулися 9 грудня 2018 року. За остаточними підсумками виборів до парламенту пройшли блок "Мій крок" (70,42%), партії "Освічена Вірменія" (6,37%) і "Процвітаюча Вірменія" (8,26%). Всього в парламенті сьомого скликання 132 депутати - 88 мандатів у блоку "Мій крок", 26 мандатів - у ППА, і 18 мандатів - у партії "Освічена Вірменія". Перше засідання парламенту 7-го скликання відбудеться в Єревані в понеділок.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики