Цензор.НЕТ

14.01.19 13:55

Міністерство ветеранів готове долучитися до патріотичного виховання молоді, - Фріз

Міністерство у справах ветеранів готове долучитися до процесу патріотичного виховання дітей та молоді.

Міністерство ветеранів готове долучитися до патріотичного виховання молоді, - Фріз

Про це глава відомства Ірина Фріз сказала на зустрічі з представниками Всеукраїнської Спілки ветеранів війни (ВСВВ), повідомляється на сайті Міністерства у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Я хочу запевнити, що до такої роботи ми готові долучитись. Вважаю гарною ініціативою розвивати "Школу юних миротворців", якою ви опікуєтесь. Адже питання патріотичного виховання дітей та молоді є дуже важливим", - зазначила Фріз.

Під час зустрічі голова Всеукраїнського Союзу ветеранів війни (ВСВВ) Володимир Попович розповів, що Союз приділяє увагу військово-патріотичному вихованню дітей та молоді. В Україні існує Всеукраїнський проект "Школа миру", метою якого є популяризація серед школярів миротворчого та волонтерського руху.

Організація займається справами ветеранів Другої світової війни, яким уже по 90 та 100 років, а також учасників миротворчих операцій на території іноземних держав і учасників бойових дій на Донбасі. "У 2014-му році ми, за допомогою меценатів, змогли зібрати 800 тисяч гривень для допомоги воїнам АТО. Закупили та відправили на фронт 15-му батальйону тероборони спальники, намети, прилади нічного бачення", - сказав Попович, запевнивши, що в його сім'ї також є учасники АТО, які воювали в Донецькій області, і тому проблеми молодих ветеранів йому також небайдужі.

"Наше основне завдання - об'єднати ветеранів усіх поколінь. Кулі та снаряди свистіли однаково, що у В'єтнамі, що під Кандагаром, що нині під Донецьком чи Маріуполем, ми маємо бути єдиними", - зазначив Попович.

Міністерство ветеранів готове долучитися до патріотичного виховання молоді, - Фріз 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики