Цензор.НЕТ

14.01.19 14:15

Глави МЗС Литви, Латвії, Естонії та Польщі завтра відвідають Маріуполь, - МЗС

Міністр закордонних справ Павло Клімкін спільно з главою МЗС Литви Лінасом Лінкявічусом, Латвії Едгарсом Рінкевичсом, Естонії Свеном Міксером, Польщі Яцеком Чапутовичем відвідають Маріуполь 15 січня.

Глави МЗС Литви, Латвії, Естонії та Польщі завтра відвідають Маріуполь, - МЗС

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МЗС.

"15 січня 2019 р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін разом зі своїми колегами з Литви Лінасом Лінкявічусом, Латвії Едгарсом Рінкевичсом, Естонії Свеном Міксером та Польщі Яцеком Чапутовичем здійснить робочу поїздку до Маріуполя з метою ознайомлення з актуальною соціальною та економічною ситуацією, ускладненою російською агресією, зокрема створенням перешкод свободі мореплавства через Керченську протоку до портів Бердянська та Маріуполя. Міністри також ознайомляться зі складною безпековою ситуацією, спричиненою російською агресією на Донбасі", - йдеться в повідомленні.

"Цей візит є відповіддю на заклик Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до керівників зовнішньополітичних відомств країн - членів ЄС відреагувати на акт агресії Росії проти України в Керченській протоці 25 листопада 2018 року. Україна працює зі своїми міжнародними партнерами з тим, щоб реалізувати низку соціальних та інфраструктурних проектів та підтримати мешканців українського Приазов'я", - додали в МЗС.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін анонсував візит на Донбас 15 січня голови МЗС Словаччини Мирослава Лайчака.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики