Цензор.НЕТ

14.01.19 16:04

"Трансляція на каналі-конкуренті стала неприємною несподіванкою", - генпродюсер проросійського каналу NewsOne назвав свій фільм про Кононенка "солодке рекламне творіння"

Генеральний продюсер і ведучий телеканалу NewsOne Василь Голованов заявив, що здивований трансляцією фільму "5 днів з Кононенком" з його участю на Прямому каналі, оскільки його запевняли, що це проект для YouTube і регіональних каналів.

"Трансляція на каналі-конкуренті стала неприємною несподіванкою", - генпродюсер проросійського каналу NewsOne назвав свій фільм про Кононенка "солодке рекламне творіння"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на заяву Голованова в Facebook.

"Весь ранок розганяють хвилю, мовляв, генпродюсер NewsOne знявся в проекті "Прямого каналу" - "зрада, шукайте зв'язок між власниками" тощо. Оскільки розгін почав набирати обертів, вважаю за потрібне порозумітися. По пунктах: Перше. Проект зняли півроку тому, ще при іншому власнику, тому шукати чорну кішку в чорній кімнаті сенсу немає. Друге. Коли мені надійшла пропозиція взяти участь в цьому проекті - ще не було голосування за закриття каналу, не було ще Петиції тощо. Якби запропонували сьогодні - я б відмовився. Третє. Чому я брав участь в проекті Прямого? А це не проект Прямого. Цей фільм знімав сторонній продакшн. Мене запевнили, що це проект для Ютуба і регіональних каналів. Мені було цікаво поговорити з Кононенком, який є дуже важливим ньюсмейкером у нашій країні. Трансляція на каналі-конкуренті стала для мене неприємною несподіванкою", - написав генеральний продюсер телеканалу NewsOne.

"Ще більшою несподіванкою стало те, що після підсумкового монтажу з фільму вийшло солодке рекламне творіння. Для себе роблю висновки - фінальний монтаж повинен бути під контролем. Ефірні версії перед виходом не бачив. На помилках вчаться. Маю урок", - резюмував Голованов.

Як повідомлялося раніше, Генеральний продюсер і ведучий телеканалу NewsOne Василь Голованов зняв телефільм "5 днів з Кононенком" про народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Ігоря Кононенка, який показали 5 канал і Прямий канал.

Трансляція на каналі-конкуренті стала неприємною несподіванкою, - генпродюсер проросійського каналу NewsOne назвав свій фільм про Кононенка солодке рекламне творіння 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики