Цензор.НЕТ

14.01.19 17:50

Організаторів підпільного цеху з виробництва алкогольного фальсифікату судитимуть на Хмельниччині

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Хмельницькій області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури направили до суду з договором про визнання провини кримінальну справу за організацію та роботу підпільного цеху з виготовлення фальсифікованого алкоголю.

Організаторів підпільного цеху з виробництва алкогольного фальсифікату судитимуть на Хмельниччині

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Зокрема, в ході досудового розслідування кримінального провадження була встановлена ​​група осіб, які організували незаконне виготовлення фальсифікованого алкоголю з недоброякісної сировини, відкривши на території області підпільний цех. Готову продукцію реалізовували кінцевим споживачам.

За результатами вжитих заходів було вилучено ТМЦ на загальну суму понад 1,6 млн грн, в т.ч. 2 тис. 307 літрів незаконно виготовленої алкогольної продукції в пластиковій тарі, тарі "bag-in-box" та 4 тис. 772 літри спирту.

У січні цього року завершено досудове розслідування і направлено до суду кримінальне провадження з договором про визнання провини організатора групи.

Крім того, щодо інших учасників організованої групи впродовж 2018 року в суд направлено обвинувальні акти з договорами про визнання провини.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики