Цензор.НЕТ

14.01.19 22:30

Податкова міліція ліквідувала в Києві конвертцентр з оборотом 240 млн грн. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві припинили діяльність конвертаційного центру, через який упродовж 2017-2018 років було проконвертовано 240 млн грн.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Податкова міліція ліквідувала в Києві конвертцентр з оборотом 240 млн грн 01

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.5 ст. 27, ч.3 ст.212 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва була встановлена ​​група осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки послуги з конвертації грошових коштів із безготівкової форми в готівкову, документального прикриття безтоварних операцій та незаконного формування податкового кредиту.

Для реалізації злочинних намірів фігуранти створили низку підконтрольних фіктивних підприємств у Києві, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Чернігівській, Харківській та Сумській областях. На адресу згаданих підприємств компанії-замовники переказували безготівкові кошти нібито за закуплені товари (чорнило, пшеницю, електромотори), надані маркетингові послуги або здійснені будівельно-монтажні роботи, які були оформлені тільки документально.

Податкова міліція ліквідувала в Києві конвертцентр з оборотом 240 млн грн 02

Податкова міліція ліквідувала в Києві конвертцентр з оборотом 240 млн грн 03

Отримані кошти фігуранти знімали готівкою і передавали компаніям реального сектора економіки за вирахуванням 10-12%, які були нагородою за незаконні послуги, разом із підробленими первинними документами.

Таким чином через компанії, які входили до складу "конверта", впродовж 2017-2018 рр. було проконвертовано 240 млн грн.

Податкова міліція ліквідувала в Києві конвертцентр з оборотом 240 млн грн 04

За результатами обшуків, проведених за місцем проживання фігурантів, у їхніх автомобілях, гаражних, дачних і офісних приміщеннях, виявлено та вилучено 319 тис. гривень і 1 тис. доларів (в еквіваленті - 28 тис. гривень) готівкою, печатки СГД з ознаками фіктивності та транзитності, банківські картки транзитних і фіктивних підприємств, їхні установчі та бухгалтерські документи, чорнові записи, комп'ютерну техніку, мобільні телефони та флеш-накопичувачі.

Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики