Цензор.НЕТ

14.01.19 22:42

Проросійські медіа в Україні продовжують атаку проти євроінтеграції, - Климпуш-Цинцадзе

Проросійські засоби масової інформації в Україні продовжують інформаційну атаку проти європейської та євроатлантичної інтеграції країни

Проросійські медіа в Україні продовжують атаку проти євроінтеграції, - Климпуш-Цинцадзе

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це в ефірі парламентського телеканалу "Рада" заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Ми бачимо атаку, чергову міфологізацію як ЄС, так і НАТО. Це такий каскад, який переливається з російського медіапростору до нас в Україну. Я бачу в цьому серйозну загрозу", - зазначила І.Климпуш-Цинцадзе.

Вона нагадала, що в державному бюджеті України на 2019 рік закладено кошти на проведення інформаційних кампаній щодо європейської і євроатлантичної інтеграції. "Це інформування громадян державними інституціями про справжні цінності та справжній позитивний ефект впровадження у себе тих чи інших стандартів НАТО або тих чи інших правил і процедур ЄС", - зазначила вона.

На думку віце-прем'єра, проведення виборчих кампаній в 2019 році може досить серйозно обмежити швидкість руху України в напрямку євроінтеграції. З іншого боку, прийдешні вибори можуть стимулювати політиків звітувати перед українцями про свою роботу, допустила І.Климпуш-Цинцадзе.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики