Цензор.НЕТ

15.01.19 08:45

В Україні створено Національний Одеський медичний університет, - розпорядження Кабміну

Уряд вирішив об'єднати Одеський національний медичний університет і Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгієвського.

В Україні створено Національний Одеський медичний університет, - розпорядження Кабміну

Відповідне розпорядження опубліковано на сайті Кабміну, передає Цензор.НЕТ.

"Погодитися з пропозицією Міністерства охорони здоров’я щодо утворення Національного Одеського медичного університету, реорганізувавши шляхом злиття Одеський національний медичний університет та Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгієвського. Реорганізацію здійснити в межах бюджетних призначень, передбачених зазначеному міністерству", - йдеться в документі.

При цьому студенти Одеського національного медичного університету та Кримського державного медичного університету імені С. І. Георгієвського продовжують навчання в Одеському Національному медичному університеті.

Документ датовано 27 грудня.

Нагадаємо, вранці 10 грудня 2018 року в Міністерстві охорони здоров'я заявили, що невідомі особи силою захопили будівлю закладу і не пускають працівників на робочі місця. Пізніше в поліції Одеси спростували повідомлення МОЗ, зазначивши, що того дня в університеті діяли судові виконавці Мін'юсту, з реальним виконавчим листом. Після цього МОЗ звинуватив поліцію в брехні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики