Цензор.НЕТ

15.01.19 17:55

Сподіваюся, що на початку лютого Рада внесе зміни до Конституції щодо закріплення курсу на ЄС і НАТО, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко сподівається, що Верховна Рада на початку наступної сесії остаточно закріпить у Конституції України європейський і євроатлантичний шлях країни.

Сподіваюся, що на початку лютого Рада внесе зміни до Конституції щодо закріплення курсу на ЄС і НАТО, - Порошенко

"Дуже сподіваюся, що на початку лютого парламент продовжить свою надзвичайно важливу місію, і ці зміни в Конституцію будуть остаточно ухвалені", - сказав П.Порошенко на зустрічі з представниками бізнесу та громадськості Ківерцівського району Волинської області у вівторок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Глава держави підкреслив, що його заява не є декларацією. "Це не піар. Це дуже важливе політичне рішення української влади, і українського народу. Це демонстрація нашої з вами єдності і незмінності нашої політики всередині і за межами країни", - сказав П.Порошенко.

Як повідомлялося, 22 листопада 2018 року Верховна Рада в першому читанні схвалила президентський законопроект про внесення змін до Конституції щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі і НАТО.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики