Цензор.НЕТ

15.01.19 23:43

Рейдерське захоплення готелю і ресторану в с. Щасливе "замовив" ФК "Шахтар", - бізнесмен Юркевич

Бізнесмен Анатолій Юркевич заявив, що генеральний директор футбольного клубу (ФК) "Шахтар" Сергій Палкін є безпосереднім замовником, а ФК "Шахтар" - вигодонабувачем рейдерського захоплення готелю GreLive та ресторану Alise у с. Щасливе (Бориспільський район Київської область).

Рейдерське захоплення готелю і ресторану в с. Щасливе "замовив" ФК "Шахтар", - бізнесмен Юркевич

Про це власник захопленого майна Юркевич повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook у відкритому зверненні до бенефіціара клубу Ріната Ахметова, пишуть Українські новини.

На думку Юркевича, підтвердженням що саме ФК "Шахтар" "замовив" і фінансує це захоплення, є той факт, що його звернення до керівництва клубу двічі були проігноровані. Більш того, після зимових канікул керівництво "Шахтаря" повернуло дітей до захопленого готелю, який входить до структури навчально-тренувальної бази Футбольної академії клубу.

"13 січня 2019 року ФК "Шахтар" завіз і поселив у готелі дітей. При цьому, свідомо йдучи на те, що селили в готель, який насичений купою людей в балаклавах, який живиться від електрогенератора і не має стандартного електропостачання, який не має договорів на водопостачання і теплопостачання та просто краде тепло і воду у місцевих мешканців. У якого відключена і не працює система пожежної сигналізації та пожежогасіння", - написав Юркевич.

Згідно зі зверненням, за послуги готелю GreLive та ресторану Anise була накопичена заборгованість в розмірі 2 483 046,26 гривень. Зазначені послуги були надані за договором з ТОВ ФК "Арсенал-Київ", який в свою чергу транслював їх Футбольній академії ФК "Шахтар".

Однак в листопаді і грудні 2018 року ТОВ ФК "Арсенал-Київ" відмовився підписувати акти по вже наданим послугам. А 29 грудня 2018 року разом із представниками Ощадбанку, ТОВ "Стар Реалті" (код ЄДРПОУ 42668748, засноване за 3 тижні до рейдерського захоплення, і з яким Сбербанк уклав другий договір оренди в порушення першочергового права орендаря ТОВ "Акко груп", керуючого готелем і рестораном, на продовження оренди з новим власником) робить спробу рейдерського захоплення нерухомості зазначених вище компаній, яку адвокатам вдалося зупинити.

Раніше ЗМІ повідомили про рейдерське захоплення 8 січня 2018 року готелю GreLive та ресторану Anise, які належать Юркевичу, в с. Щасливе. Згідно з повідомленням самого бізнесмена, захоплення здійснили представники співробітники Охоронної групи "Київ-Центр", що належить новому співвласнику ФК "Арсенал-Київ" - Денису Потапенку.

При цьому, Юркевич у своєму повідомленні в Facebook пов'язав рейдерську активність ФК "Арсенал-Київ" з приходом до клубу в 2018 році футболіста Андрія Віталійовича Стрижака, чий батько Віталій Олександрович Стрижак займає посаду заступника начальника - начальника кримінальної поліції в Головному управлінні Нацполіціі в м. Києві.

"Я був здивований, що сталося з керівництвом ТОВ ФК "Арсенал-Київ", чому відбувається скандал за скандалом. Спочатку Олександр Москаленко та брати Потапенки, які стоять за ним "рейдерять" колишнього власника клубу Олексія Кікірешка. Потім починають рейдерську атаку на мої компанії. Після екс-футболіст ФК "Арсенал-Київ" Максим Фещук заявив про зловживання і фінансову неохайність нового керівництва клубу", - повідомив Юркевич.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики