Цензор.НЕТ

15.01.19 18:19

Харківський бізнесмен, якого завербували в РФ, повідомив про це СБУ

У квітні 2018 року під час оформлення вантажу на російській митниці український підприємець був завербований співробітниками ФСБ РФ, про що він розповів СБУ.

Харківський бізнесмен, якого завербували в РФ, повідомив про це СБУ

Про це повідомили в прес-центрі СБУ, інформує Цензор.НЕТ.

Представники ворожої спецслужби, погрожуючи конфіскацією вантажу і транспортного засобу і притягненням до кримінальної відповідальності за сфабрикованою справою, змусили його підписати зобов'язання про таємну співпрацю. За завданням ворога через особисті зв'язки в митних і прикордонних органах України підприємець мав збирати інформацію про місця дислокації, чисельність та шляхи пересування українських військових на прикордонних територіях, відомості про персональний склад прикордонних нарядів, співробітників Служби безпеки в складі цих підрозділів. Отриману інформацію українець мав особисто повідомляти кураторам під час закордонних поїздок.

Повернувшись в Україну наш співвітчизник одразу звернувся в Управління Служби безпеки України в Харківській області та повідомив про факт свого вербування спецслужбами РФ.

В СБУ нагадують, що згвдно з ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України громадяни, які не вчинили жодних дій для виконання злочинного завдання іноземної держави, організації або їх представників і добровільно повідомили органи державної влади про свій зв'язок з ворожою спецслужбою, звільняються від кримінальної відповідальності.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики