Цензор.НЕТ

16.01.19 13:10

На Путіна в Сербії готував замах член ІДІЛ, - місцеві ЗМІ

Сербські поліцейські затримали молодика з оптичною гвинтівкою, у його квартирі знайшли вибухівку. Завтра в Белград прибуває Путін.

На Путіна в Сербії готував замах член ІДІЛ, - місцеві ЗМІ

Про це пишуть сербські ЗМІ, повідомляє Цензор.НЕТ.

Так, видання Informer.rs повідомляє, що 21-річного Арміна Алібашича затримали в місті Нові-Пазар. Він привернув увагу поліцейських великим рюкзаком. Правоохоронці обшукали чоловіка і виявили, що він ніс гвинтівку з оптичним прицілом.

Удома в Алібашича знайшли під час обшуку компоненти для виготовлення бомби, пропагандистські матеріали і прапор ІДІЛ.

Поліцейські затримали джихадиста на 48 годин, після цього його передадуть у руки прокуратури.

Pravda.rs додає, що слідчі вже встигли перевірити контакти Алібашича і його дії за останній час. Результати цих перевірок дозволяють припускати, що серб збирався вбити Володимира Путіна, який завтра прибуде до столиці Сербії Белграда.

"Сербські служби безпеки дуже уважно підходять до цієї справи. Відомо, що Путін є мішенню терористів через війну, яку Росія веде проти "Ісламської держави". Можливо, бомба, яку майстрував Алібашич, мала бути активована в день приїзду Путіна. Наші служби співпрацюють із росіянами і тримають ситуацію під контролем, президент у Белграді буде в безпеці", - повідомило кореспондентам видання джерело.

Глава департаменту безпеки іноземних осіб та делегацій Славіс Крстич пообіцяв, що під час візиту Путіна Міністерство внутрішніх справ вживатиме максимальних заходів безпеки.

"З нагоди майбутнього візиту наше міністерство вживатиме всіх комплексних заходів безпеки у співпраці з іншими державними органами", - сказав Крстич.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики