Цензор.НЕТ

16.01.19 14:02

Терористи обстріляли безпілотник спецмісії ОБСЄ біля Чермалика, - СЦКК

Бойовики продовжують обстрілювати БПЛА СММ ОБСЄ біля населеного пункту Чермалик.

Терористи обстріляли безпілотник спецмісії ОБСЄ біля Чермалика, - СЦКК

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-центр ООС у Facebook, посилаючись на дані СЦКК.

"Українська сторона СЦКК повідомляє: збройні формування Російської Федерації та їхні найманці на Донбасі, продовжують навмисно грубо перешкоджати використанню безпілотних летальних апаратів СММ ОБСЄ в районі селища Чермалик на півдні Донецької області.

За даними щоденного звіту СММ ОБСЕ, який опубліковано 15.01.2019 року, спостерігачі Місії у першій половині дня 14 січня, перебували в районі селища Чермалик на північному сході від Маріуполя. З метою верифікації команда СММ запускала свій БПЛА через лінію зіткнення.

Несподівано, невдовзі після його запуску, спостерігачі Місії почули дві серії численних черг зі стрілецької зброї приблизно за один-два кілометри на південно‑південний схід від того місця, де вони перебували.

За їхньою оцінкою, постріли були здійснені по БПЛА. Команда Місії повернула БПЛА та благополучно його приземлила", - сказано в повідомленні.

Також у СЦКК нагадали, що напередодні, у щоденному звіті СММ ОБСЕ, який опубліковано 14.01.2019, зазначалося, що у першій половині дня 12 січня, здійснюючи політ БПЛА через лінію зіткнення у районах на південний схід від Чермалика члени патруля Місії чули численні черги зі стрілецької зброї приблизно за 2 км на південно-південний схід. За оцінкою СММ, вогонь вівся у напрямку їхнього БПЛА, який у той момент пролітав над тимчасово непідконтрольними владі України районами приблизно за один кілометр на південно-південний схід від позиції патруля. Команда Місії і тоді вдало повернула БПЛА.

"За даними української сторони СЦКК чергові спроби провокаційних дій найманців збройних формувань Російської Федерації знов пов’язані з намірами приховати свою вогневу активність щодо підрозділів Об’єднаних сил на Маріупольському напрямку.

Українська сторона СЦКК вважає неприпустимими та безвідповідальними дії російсько-окупаційних військ по відношенню до легітимної діяльності патрулів СММ ОБСЕ та кваліфікує їх як грубе порушення Мінських домовленостей", - додали в штабі.

Терористи обстріляли безпілотник спецмісії ОБСЄ біля Чермалика, - СЦКК 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики