Цензор.НЕТ

16.01.19 19:47

Групу шахраїв, яка заволоділа 5 квартирами соціально незахищених громадян, затримали в Києві, - Нацполіція. ФОТО

Оперативники управління захисту економіки Національної поліції викрили в Києві злочинну схему привласнення нерухомості громадян і її організаторів, трьох жителів столиці.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

Групу шахраїв, яка заволоділа 5 квартирами соціально незахищених громадян, затримали в Києві, - Нацполіція 01

З метою отримання інформації про жителів будинків зловмисники створили понад 30 фіктивних об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Надалі адреси ОСББ були перереєстровані за адресами розташування багатоквартирних будинків у Києві.

Отримавши таким чином доступ до інформації про їхніх жителів, організатори могли визначитися з потенційними жертвами. В їхнє поле зору потрапляли квартири, власниками яких були соціально незахищені верстви населення, а саме самотні пенсіонери та особи, які ведуть аморальний спосіб життя або так звані безгоспні квартири і квартири, що перебувають у комунальній власності.

Групу шахраїв, яка заволоділа 5 квартирами соціально незахищених громадян, затримали в Києві, - Нацполіція 02

Шляхом підробки документів про право власності на квартири, зокрема, договорів купівлі-продажу, організатори заволоділи 5 житловими квартирами громадян у Святошинському, Солом'янському, Шевченківському та Подільському районах. Ця нерухомість була оформлена на підставних осіб. Вартість незаконно отриманих квартир становить майже 5 млн гривень.

У грудні минулого року правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцем проживання фігурантів та вилучили документацію та інше майно, яке підтверджує причетність фігурантів до скоєння вказаного вище злочину.

Групу шахраїв, яка заволоділа 5 квартирами соціально незахищених громадян, затримали в Києві, - Нацполіція 04

Зараз трьом учасникам злочинної групи повідомлено підозру за ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 3 ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч. 2 ст. 28 ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики