Цензор.НЕТ

16.01.19 22:20

Вплив Росії на вибори в Україні буде мінімізовано, - Порошенко

Глава української держави Петро Порошенко має намір мінімізувати вплив Російської Федерації на майбутні президентські і парламентські вибори.

Вплив Росії на вибори в Україні буде мінімізовано, - Порошенко

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив П.Порошенко на традиційній зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні в середу в Києві.

"Я б хотів запевнити в тому, що як президент, зроблю все від мене залежне, щоб по-перше, російський вплив на наші вибори мінімізувати", - сказав український президент.

Він також пообіцяв створити всі умови для проведення в Україні вільних і чесних виборів, відповідно до найвищих міжнародних стандартів.

"З цією метою ми запросили для спостереження за президентськими виборами спостерігачів від авторитетних міжнародних організацій та окремих держав", - зазначив президент.

Він зауважив, що плани Москви не є секретом. "Власне, керівництво Росії цього особливо і не приховує - провести на президентських і парламентських виборах в Україні підконтрольну собі владу. Мета також цілком зрозуміла - зупинити демократичний розвиток України, її рух у напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції, повернути її, в так звану, "російську сферу впливу".

За словами П.Порошенка, Росія вже веде повним ходом операцію з впливу на українські вибори.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики