Цензор.НЕТ

17.01.19 07:47

Ми запустили і втілюємо наймасштабніші реформи у своїй історії, - Порошенко

Президент Петро Порошенко на Традиційній зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, розповів про економічні реформи, що проводяться в країні.

Ми запустили і втілюємо наймасштабніші реформи у своїй історії, - Порошенко

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

"До 2019 року готувалися не лише у Кремлі. Готувалися до цього особливого року і ми в Україні. Незважаючи на війну, ми запустили і успішно втілюємо найбільш масштабні та найбільш глибокі зміни і реформи у своїй історії. Ми досягли вагомого прогресу в модернізації економіки та інфраструктури", - сказав Президент Порошенко.

Президент зазначив, що також стартували широкомасштабні реформи у бюджетній сфері, сфері приватизації, освіти, охорони здоров’я, пенсійної системи, децентралізації. 

"Ми дали перший рішучий бій епідемічній корупції в Україні – створили надійний фронт незалежних антикорупційних органів, включно з Вищим антикорупційним судом. Ми очистили "стійло" корупційних схем і в енергетиці, і в державних закупівлях", - додав Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив, що було приборкано інфляцію, зменшено бюджетний дефіцит та забезпечено стійку макрофінансову стабільність. "Ми впевнено виходимо на траєкторію економічного зростання. Дали старт цифровій економіці. І вже сміливо та впевнено розраховуємо на прихід потужних іноземних інвесторів в Україну", - сказав Президент.

Глава держави також подякував за допомогу партнерам України, у першу чергу країнам Великої сімки.

"Висловлюю вам щиру вдячність за підтримку, передусім на рівні головування. Допомагаючи Україні, ви взяли на себе велику відповідальність – допомогти Україні вирватися з капкану колишнього радянського, а нині "русского мира" і перетворити нашу державу на простір свободи і процвітання", - зазначив Петро Порошенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики