Цензор.НЕТ

17.01.19 10:08

Виплата субсидій у готівковій формі почнеться з березня цього року, - Рева

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив про намір внести зміни в систему надання субсидій у грошовій формі.

Виплата субсидій у готівковій формі почнеться з березня цього року, - Рева

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це він повідомив в інтерв'ю.

"Була нарада у Президента України за участі Прем'єр-міністра, кількох міністрів, зацікавлених сторін, а саме "Укрпошти", "Нафтогазу", Пенсійного фонду, громадських організацій, представників ОСББ. Було ухвалене політичне рішення про те, щоб тих людей, яким призначена субсидія з жовтня, перевести на грошові розрахунки уже в готівковій формі з березня. Це робиться для того, щоб до травня мати уявлення про те, який механізм є більш ефективним. Безготівковий механізм ми запустили з 1 січня, а тепер опрацьовуємо готівковий - в експериментальному порядку усім видати гроші і подивитися, як це буде працювати", - пояснив Андрій Рева.

Він окремо зазначив те, що обидва механізми монетизації, готівковий і безготівковий, працюватимуть паралельно.

"Сьогодні у нас 4 мільйони отримувачів субсидій, середній розмір субсидії становить 1,5 тисячі гривень. Тобто 6 мільярдів гривень на місяць ми видаватимемо готівкою", - розповів Міністр.

А в безготівковій формі субсидію отримуватимуть ті громадяни, які звернулися до управлінь соцзахисту після 1 січня 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики